» Poradna » Programy

Software na monitorovani WiFi site

Ahoj,
udelali jsme si v dome WiFi sit o cca. 10 PC a chtel bych mit moznost ji trosku monitorovat, tj. rad bych vedel kdo je aktualne pripojeny (napr. podle MAC), kolik kdo prenesl dat, apod.
V routeru toho bohuzel moc neni.
Jde to nejak udelat?
Diky

Odpovědi na otázku

Kdo je momentalne pripojeny v routeru byt musi.

no co takle udelat linux sever ? viděl by jsi kdo kolik stahnul a nuže ti to dokonce kreslit i grafy , to jsem tenkrat taky řešil a prešel na linux a od te doby mam klídek, skus když tak mrknout na forum abclinuxu je tam dot navodu jak udelat linux router , kdybys nevedel tak písni rád poradim