» Poradna » Windows (a jiné OS)

Software na mobilu

Ahoj, už delší dobu mám na mobilu android 10, ale jelikož mám Honor tak to tak asi zůstane. V aplikaci MyHuawei kterou jsem si nastavil na region Čína je kolonka na upgrade Harmony OS, ale když na to kliknu, tak mi mobil napíše že verze je aktuální. Nevíte někdo jak se tomuto vyhnout a přeinstalovat OS? A nebo jestli je dobrý nápad tohle dělat? Díky

Odpovědi na otázku

Přeinstalovat na co, na ten Harmony?

Ano, abych měl aktualizace

A originálně tam byl Android?

Jo, byl tam Android 9 který jsem dal na 10

Aha, tak to je logické, že ti tam nepůjde Harmony Ale nevím co máš za problém s androidem 10, zatím snad neexistuje aplikace, která by tam nejela.

Se do Ciny odstehuj a oni ti to hlavy radi neco nainstaluji.Je to vyborny napad bez do toho !!!!A ja myslel ze tady je zabavny jen vikend 😂😂😂.Ta nuda Evropu opravdu zahubi.

No jakoby, chtěl bych mít Android, ale 10 je v dnešní době už celkem starý, i když ten mobil mám rok. A USA Huawei nepovolí americké systémy, takže je to asi jediná možnost jak být aktuální.

A co třeba napsat, o jaký telefon jde? Ono zase není tak těžké pro konkrétní typ najít, jaká verze systému je pro něj konečná.

Je to Honor 20

Já teda nevím, jak to má teď, ale ukončením spolupráce USA <-> Huawei nepřišly telefony o podporu. Tj, pokud bude vyráběna aktualizace, bezpečnostní update, ten telefon ho dostane. Podpora telefonu s Androidem bývá u jejich vyšších tříd 2 roky. Osobně mám Huawei P20 - dostávám bezpečnostní updaty na čtvrtletní bázi (versi Androidu mám 10) a to se bavíme o telefonu představeném v 1Q 2018 a já ho na jaře budu mít opravdu 4 roky

A co přesně maš za problém s androidem 1 0, něco ti tam nefunguje?

Pochybuju, jen další co se snaží mít nej Android (pro mě z nepochopitelného důvodu). To je jako ti co musí přepastovávat CPU a GPU co fungují.Sám na A10 jsem a nenarazil jsem na žáden problém.

Jako když má někdo android 6, tak chápu, protože už se začínají objevovat appky, kterým to nestačí. Ale s desítkou se bez jakýchkoliv omezení bude dát fungovat ještě minimálně nějaké 3-4 roky

No a co, že je starý? Něco Ti na něm nefunguje?

Dle oficiální zprávy se aktualizace na HarmonyOS pro modely Honor 20 (PRO) připravují a budou v brzké době dostupné - prý možná do konce roku.

Ovšem HarmonyOS nemají už žádné služby a aplikace od Googlu, takže je otázka zda-li se bez Googlu úplně obejdeš.

skus pozriet ci na ten honor nie je lineageos.Je to aktualizovane.na harmony pojdu len cinske veci

Zatim zbytecne, nebyla vydana verze pro zbytek sveta. Zatim je jen cinska verze (vcetne znaku) a pravdepodne cinsky neumis.