Soft pre pisanie "myškou"

Poprosím o radu na niejaky soft ktory mi dovolí robiť si poznamky ( ciary ,kruhy...)kdekolvek na monitore ale nie cez klavesnicu ale rukou cez "myšku"

Odpovědi na otázku

www.roggel.com ...

dik ale niejak nefunguje , resp. funguje ale len na desktope,ale mne bezi aplikacia ktora mi spracuvava zive data z internetu a vyhadzuje z nich grafy a v nich si potrebujem robit niejake maličke poznamky a to nešlape

pokud mas windows: mas ulozenej graf (obrazek), pravy klik, otevrit v programu -> Malovani, na levo v nabidce vyber text a napis si tam, co chces... pak nezapomen ulozit...
Toto je IMHO nejjednodussi cesta, samozrejme existuji narocnejsi a softy na upravu obrazku, ve kterych muze vsledek vypadat uplne jinak...