» Poradna » Programy

Soft na síťové sdílení TV tuneru nebo na sledování plochy

Chtěl bych se zeptat jestli existuje software na vzdálené sledování plochy PC v síti. Mám dvě PC v síti, jeden má TV tuner a chtěl bych ji sledovat přes druhý PC v jiné místnosti i za cenu toho že by muselo být zapnuté TV na druhém PC s Tv tunerem. Existuje něco takového. Díky

Odpovědi na otázku

Nie som si 100% istý, lebo som to nikdy neskúšal, ale VLC Media Player má takú možnosťakú píšeš - vysielať prehrávané video do siete na zadanú IP adresu PC.Je to vo voľbe Wizard...Skús uvidíš - ja som to nikdy nerobil

Zkusil bych třeba i nějaký program pro vzdálenou správu (např. VNC), ale je otázka zda to bude dost rychlé.