» Poradna » Programy

Soft na restart aplikacie

Potrebuje nejaky programcek, ktory by mi dokazal restartnut aplikaciu. Mne sa jedna o program USD (Universal Share Downloader), ktory potrebujem aby sa mi restartoval. Vdaka.

Odpovědi na otázku

Napis si davkovy soubor, ktery pres TaskKill.exe (soucast systemu) napred USD ukonci a pak jej nasledne spusti

To ja ale netusim ako Ak by si bol taky dobry, pomohol by s mi? Vdaka

Davkovy soubor je textovy soubor s pripnou .BAT nebo .CMD1. potrebujes znat jmeno procesu programu USD. Otevres si spravce uloh a v eznamu procesu si to najdes. Bude to jmeno exe souboru, predpokladejme USD.exe. okud je jine, nahradis si to. Stejne tak si oprav cestu k programu USDTakze si vytvoris novy textovy soubor, napr. USDrestart.cmd a do nej napises:start /wait taskkill /f /t /im usd.exe"C:\program files\usd\usd.exe"

Dakujem pekne , funguje to ako ma, ale aj tak som nedosiahol cieleneho vysledku

Bohuzel o "cilenem vysledku" jsi nic nepsal. Chtel jsi restartovat aplikaci.

No to by me zajimalo co to teda dela. Psal jsi ze chces restartovat aplikaci. Ted pises ze to funguje. Takze se aplikace restartne.Ale taky pises ze jsi nedosahl cileneho vysledku. Ale vzdyt cil jsi mel aby se restartla aplikace. Takze ji to nerestartlo.Sam teda nevim jestli jsem blbej ja nebo ty.

Restart USD-cka je len jeden z krokov ktory mi mal vyriest automaticke stahovanie. Aj, ked sa USD restartuje, nefunguje to. Je to troska zlozitejsie. Blby snad nie je nikto