» Poradna » Programy

Soft na automatické nájdenie cover art k mp3

Zdravím, poznáte nejaký program čo by vedel šikovne nájsť cover arts k mp3jkám? Skúšal som to s MP3tag, ale ten ma kopu features na prácu s tagmi, ale s obrázkami len veľmi obmedzene, po jednom, ručne vyplniť podľa čoho hľadať, potom výsledky bez ukážky. Proste cez neho to nepôjde, chcem si dať do poriadku svoju zbierku a ide o stovky pesničiek. Ďalej som našiel "MP3 CoverTag", ale ten je zase až príliš automatický. Všetko spraví sám, nič nedá na výber. A dosť často stiahne zlý obrázok, čiže tiež nie moc použiteľné.Dúfam že niečo existuje, lebo som veľmi nič nenašiel Vďaka ak niečo poradíte.

Odpovědi na otázku

http://sourceforge.net/projects/album-art/Neexistuje aby nějaký obal nenašel. Specializuje se pouze na tuto činnost.

vďaka, ten som pozeral, ale mne je úplne k ničomu...pracuje s albumami, ja mávam pomiešané všetko možné od daného interpréta v jednom priečinku - sťahujem len to čo sa mi páči.alebo mám priečinok mix kde mám 500 mp3 všetko možné.čiže potrebujem program ktorý bude ku každej pristupovať individuálne

Jó, tak v tom případě pěkně růčo půčo - po jednom!!

s takými vecami sa nežartuje

Zkus Mediamonkey. Načti složky s těma mp3 kama do jeho knihovny, nastav automatické tagování a on už si s tím poradí

Jestli je to obrázek k písničce / albu tak ten mi automaticky WMP stahuje

Tagscanner jsi zkoušel? Mně třeba vyhovuje a cover si tam můžeš přidat i ručně ze souboru.

No čoveče ty si stáhneš z warezu mp3 a ještě bys chtěl k tomu veškerou legendu apod. A co s tím budeš dělat? Diť neexistuje jediný program ve kterým by si mohl tuhle "automatiku" uplatnit. Cover do telefonu? Že né? No!

vďaka vám za odpovede,našiel som toto:http://www.creevity.coma je to úplne super!! jednoduchší a šikovnejší softík si už ťažko predstaviť a je to free :)čiže ak niekto bude riešiť podobný problém, jednoznačne 100% odporúčam toto

PSST, ale nikomu to neříkej já si vždy ty booklety skenuji u alba sám a víš proč? Mám i ty vnitřní strany nejen přední a zadní.