» Poradna » Počítačové sítě

Sociální síť restaurací a ubytovacích zařízení

Chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějaký server, kde lidé hodnotí restaurace. Aby byl přehledný a hlavně měl co nejvíc uživatelů a restaurací a nebyl jen pro česko. Něco ve stylu booking.com, ale pro restaurace. A taky jestli neznáte podobnou službu na ubytovací zařízení. Na booking.com jsou totiž jen hotely. Chtěl bych nějakou, kde jsou i kempy nebo chaty. Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

Taky by mě zajímala odpověď, protože toho opravdu moc není. Já občas zajdu na e-hospody.cz, ceske-hospudky.cz nebo hele.cz, ale to zatím jen pár měst...

No... Hodně se mi líbí právě booking.com, něco podobného by pro restaurace, kempy, chaty bylo super. U těch služeb, které zmiňujete je pro mě problém, že jsou jenom české. Docela často jezdím do zahraničí, takže by byla super celosvětová služba. Booking se mi líbí svým zpracováním, ale nemám moc rád hotely, takže bych uvítal něco na chaty, kempy... Jsem zvědavý, jestli někdo s něčím přijde.

Podívej se na google maps, spousta restaurací, hotelů atp. tam má nějaké recenze, ikdyž jejich věrohodnost je otázka. Stačí kliknout na symbol.

napadá mne tripadvisor.com - tam nějaké hodnocení restaurací je a snad by tam mohly být i ty další věci. Jen nevím, kolik toho bude u nás.