» Poradna » Programy

Snow leopard theme na win 7-návod

Zdravím,nemohu najít článek o instalaci skinu snow leopard na win 7. Nevíte někdo přesný název článku nebo kde ho na stránkách Živě.cz najít? Richard

Odpovědi na otázku

"sedma" je sedma, "osma" je osma, XP jsou XP a OSX je OSX! Co je toto za móresy, vydávat jeden OS za jiný OS? To se nyní dělá kvůli roštěnkám? Vždyť je stejně vidět, že stroj není od "Stevea", tak o co vlastně jde??

http://www.youtube.com/watchpak si jen stáhni téma jaké chceš a zkopíruj do C:\Windows\Resources\Themes pak se ti objevi v individuálním nastaveni v tom videu je to vidět

Neviete o skinu na moju Feliciu, aby vyzarala ako Jaguar?Nieco, co si dam na Flesku, radio USB ma.

Nech si udělat vinyl - ta filcka ti bude alespoň držet pohromadě a ještě ušetříš místo na flešce

A praktický smysl to má jaký ?

No kua, bude predsa Cool Adidas.

no přeci to je tunnig proto to dělají :D To že jim to většinou zpomalí počítač případně nějak poškodí systémové soubory a přestane tam fungovat část funkcí to už lidi neřeší hlavně že to vypadá jako OSX.