Snížení kapacity externího disku

Dobrý den, mám problém se svým externím diskem Adata HC630. Chtěl jsem ho využít jako jednorázové instalační médium k instalaci Win 10. No bohužel, z 1TB se kapacita snížila na 31.9GB. Chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká možnost zvýšit kapacitu zpět na původní 1TB nebo budu muset koupit nový externí disk. Děkuji

Odpovědi na otázku

Pokud na nema nemate dulezity data tak format nepomuze?Osobne bych pouzil Acronis Disk Director program

Formát určitě nepomůže. Ale pomůže odstranění 32GB oddílu a vytvoření nového přes celou kapacitu a pak teprve formát

Jasny, je to uz doba co sem neco formatoval a nebyl sem si jist. Ve sprave disku sem byl snad poprve potom co to tu nekdo zminil, pouzivam spis externi programy..

Dobrý den mám stejný problém akorát nevím jak nějaký oddíl oddělat (případně jaký oddíl) a přidat nový. Děkuji

Ano, ve správě disku to jde. O data, která jsi tam měl jsi ale přišel.

To mi nevadí, jde mi hlavně o to, abych ho mohl znovu používat. Jen prosím, jak se dostanu do správy disku?

Ve sprave disku odstran soucasny oddil a vytvor novy v plne kapacite disku.

Děkuju moc.