» Poradna » Programy

Snížení hluku-přístupové doby HDD

Vím, že existuje jednoduchý prográmek pod Win, kde se posuvníkem ve čtyřech rovinách nastavuje přístupová rychlost HDD, čímž se ovlivní i hlučnost, ale nemůžu si vzpomenout na název prográmku. Kdysi jsem o něm četl v Chipu nebo PC Worldu. Nevzpomene si někdo?

Odpovědi na otázku

Chceš drbat do rychlostí otáčení ploten a pohybů čtecích hlaviček? :)
Pak že inteligence lidí vzrůstá...

Možná by nebylo úplně od věci se před povídáním stupidit seznám s Automatic Accoustic Managementem...

Zkus Hitachi Feature Tool.

Nastavení AAM obvykle funguje i u disků jiných výrobců.

j apou69vam tento program WinAAM www.withopf.com ...