» Poradna » Programy

Snížení hlasitosti u Skype

Po nainstalování SP3 na NTB došlo ke snížení hlasitosti reproduktorů při telefonování přes Skype (zvuk je téměř neslyšitelný). Při přehrávání CD je hlasitost v pořádku. Nastavení hlasitosti je na maximum. Myslíte, že je to skutečně instalací SP3?

Odpovědi na otázku

Co se takhle kouknout do nastavení zvuku?START/NASTAVENÍ/OVLÁDACÍ PANELY/ZVUKY A ZVUKOVÁ ZAŘÍZENÍ/upřesnit...-(takhle to je u winXP,u Visty to bude podobné).

Vím, že je to už dost zastaralý topic, ale přeci jen pro ty kteří tento topic náhodou našli přes google nebo jiný vyhledávač a mají podobný problém. (jako já)amrtin: Přesně takU win7/visty je to Start-Ovládací Panely-Hardware a zvuk-ZvukZáložka PřehráváníZkontrolujte si zda máte na max hlasitost reporoduktorů označením příslušného zařízení a kliknutím na VlastnostiZáložka komunikaceZde zjevně bude zakopaný pes. V této záložce lze snadno nastavit zda se má při komunikaci (tedy při hovorech, volání atd..) snížit hlasitost ostatních zvuků. Pravděpodobně tam máte Snížit hlasitost o 80% což je skoro neslyšitelné, ale dobré když hrajete videohry kde je plno zvukových efektů.