Sniper elite 4

Dobrý večer,mám sniper elite 4 jsem si stáhla češtinu bezvadně funguje.Chtěla bych se zeptat když jsi koupím a nainstaluji season pass pujde mi take čeština,nebo musím tu češtinu co mám odinstalovat nainstalovat season pass se všemi dlc a pak nainstalovat češtinu? Děkuji

Odpovědi na otázku

Predpokladám - SE4 je originál, ale čeština je zo stránky, ktorá ju len poskytuje (teda nie je súčasťou originálu) - čeština v tom prípade samoinštaláciou prepisuje jazykové súbory v origináli. Pokiaľ nainštaluješ Seasson Pass, prípadne i DLC - tieto v češtine už nebudú. Možno základná bude v CZ, ale to ostatné nie. To by si musela hľadať češtinu aj pre Seasson Pass a DLC - a pochybujem, že ich nájdeš. V origináli je len v EN.

Doplnenie: Vzhľadom, že SE4 je originál, stane sa, že prebehne aktualizácia hry - v tom prípade sa opäť nastaví originál EN a čeština (i keď sa nainštaluje) už nemusí fungovať - zmení sa číslo verzie - tvorcovia češtiny ju vytvárajú na presnú verziu a potom chvíľu trvá, že upravia na novú verziu hry.

Děkuji,zkusím nainstalovat všechny dlc a uvidím čeština by měla být na zakladní i všechny dlc

Mam ju na steame a funguje vsetko. Ziadna zmena ani pri updatoch, ak teda nejake boli, sa nekonala a to ju mam uz niekolko rokov.