» Poradna » Ostatní

Smysluplné vložení PDF do dokumentu Word

Zdravím vespolek,

mám dokument psaný ve Wordu a nyní do něj potřeubuji vložit zdrojový kód z programovací linky, ta umí kód vyexportovat jen pomocí PDF-běžný skopírování kodu a vložení jak běžný text do dokumentu není možný.
V Wordu 2007 jsem objevil utilitu vložit objekt, přes který lze PDF vložit, ale vypadá to značně pofidérně protože to PDF se mi vloží defacto jako obrázek, takže mám dvojité okraje,jiné písmo,atp... lze nějak vložit do dokumentu PDF a potom ho ještě upravovat?

Díky

Odpovědi na otázku

".pdf" "překoprcni" do ".doc" a pak ojojojóóój

A to PDFko je jako text anebo obrázek?
Pokud jako text, nevidím problém otevřít to PDFko v prohlážeči CTRL+A, CTRL+C a pak do wordu CTRL+V
Horší to bude v případě že obsahem PDFka není text, ale právě grafika, pak nezbyde nic jiného než použít nějaký OCRko, nebo se smířit s tím jak to je teď.