» Poradna » Windows (a jiné OS)

Smutný Smile, modrá obrazovka - následně se nelze již přihlásit

Dobrý večer.Na notebooku Lenovo Z580 s Win10 64 jsem něco renderovala v rhinu když se náhle ukázala modrá obrazovka se smutným smajlem s tím, že se zde vyskytl problém a že se notebook restartuje. Nestihla jsem to pořádně přečíst, ale pokud si to dobře pamatuji, ten problém měl být s grafickou kartou.Čekala jsem, až se Teda restartuje, ale už jsem se nemohla přihlásit. Třeba se mi načetla přihlašovací plocha, jenže bez pole na heslo. A teď třeba i jen černá obrazovka s kurzorem. Pri startu pak kontrola a oprava disku, která ale stejně končí tou černou obrazovkou.Data jsem si nezalohovala, protože jsem podobné problémy vždy řešila pretahem přes Ubuntu, což zrovna teď bohužel nemuzu zkusit.Moc děkuji za každou radu.

Odpovědi na otázku

No, tak ses poučila a víš už že musíš zálohovat.Jediné co má nějakou hodnotu a souvisí to s počítači, jsou uživatelská data. Ty nejdou nahradit a ani koupit.

To, že je nezalohovat chyba je to první, co člověku v takové situaci dojde. Nebojte.Do pc poradny jsem psala, protože jsem potřebovala vyřešit situaci - k čemuž tento typ příspěvků moc nepomůže.Každopádně, už se mi to podařilo.