» Poradna » Mobily

Smska

zdravím... před chvílí mi přišla sms která se rovnou objevila na displeji aniž bych ji rozklikl. Stihl jsem jen přečíst "dobrý den,je nutno nastavit dle evropských " dál jsem to nestihl, samo to zmizelo a není to v smskách, mám starý mobil , žádný operační systém,...přišlo to i někomu jinému? Nebo co to jako bylo ? To se mi ještě nikdy nestalo.

Odpovědi na otázku

Existují tzv. SMS na displej, nepamatuju si už oficiální název té služby. Ale mohl to poslat i běžný uživatel tak, že na začátek SMS připsal nějaký kód. SMS se potom jen zobrazila rovnou na displeji a neulizila se. Každopádně to neřeš, nic zásadního to určitě nebylo.

Máš-li běžného operátora, Vod.,Tmob.,02 zavolej si mu. Zvykle sms na displej nemizí a dá se uložit ( např. u Siemens a50). Možná info změnit čas