» Poradna » Ostatní

Sms z netu na Eurotel

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda někdo nevíte o nějaké webové stránce, ze které lze posílat sms na Eurotel zdarma. Vím, že je to i na stránce Eurotelu, ale potřeboval bych to té sms napsat více než jen 60 znaků. Díky

Odpovědi na otázku

aplikace jako například gibosms využívá sponzorované sms brány a smsky delší než 60 znaků rozdělí jedinej háček je v tom že ted se už platí kilčo ročně

pokud neva že ti po 60 znacích rozdělí sms ta eurotelsms zadara http://www.eurotelsms.wz.cz/historie.html