» Poradna » Programy

SMS z LAN

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte o nějakém levném řešení pro odesílání SMS zpráv ze všech počítačů připojených do LAN sítě? Představa je taková že na počítač/server připojím mobilní telefon, do počítačů nainstaluji nějakého klienta, který bude přes telefon připojený k serveru odesílat SMSky. Jediná podmínka je, aby bylo možné někam ukládat doručenky. Hledal jsem na internetu a našel jsem jen nějaké SMS servery, které jsou pro moji potřebu celkem robustní (umějí odesílat, ale i přijaté zprávy různě třídit, odpovídat). To je pro moji potřebu zbytečně robustní a drahé řešení - stačilo by mi jen odesílání s doručenkama.

Díky,
Jarda

Odpovědi na otázku

Jaké typy telefonů máš ?

Převážně Nokie (3510i) - ale asi by nebyl problém koupit nějaký jiný za rozumnou cenu.