» Poradna » Mobily

SMS soubor

Ahoj, měl bych takový dotaz. Mám telefon s androidem HTC wild fire S. Rozbil se mi display takže jej nemůžu ovládat. Pokud ho připojím k pc, tak vidím všechny složky. Přes HTC aplikaci telefon nevidím. Chci se nějak dostat k uloženým zprávám. Kde je v těch složkách najdu? Dá se k nim nějak ještě dostat? Kontakty jsem našel a zálohoval..Díky moc za každou odpověď.

Odpovědi na otázku

pokud jsi měl povolené ladění přes usb, tak by se dalo připojit telefon přes QT ADB, ale pokud ne, tak netuším....