» Poradna » Web a internet

SMS kód

Dobrý den. Chci se zeptat jak mám řešit na Facebooku problém s ověřovacím kódem který mi byl vždy zaslán na telefonní číslo které už neexistuje. Mám novou SIM. Přes facebook to zkouším už přes půl roku ale bohužel marně. Děkuji

Odpovědi na otázku

Snadno, smiř se s tím, že účet už svoji hloupostí nemáš a založ si nový. Dávat si potvrzovací telefon na neregistrovanou SIM, je opravdu hloupý nápad.

To si mal riešiť predtým, než si menil číslo - zmeniť vo FB profile a potom zmeniť číslo. Prípadne mať ešte aj iný spôsob overovania.

Zalozit si novy ucet, jehoz zabezpeceni budete tentokrat uz spravovat lepe, abyste o nej zase zbytecne neprisel.

Zavolat na to číslo. Třeba ho někdo dostal, protože čísla se recyklují. Pokusit se s ním domluvit.

Když vydržíš ještě dalšího půl roku, nakonec zjistíš, že FB vlastně vůbec nepotřebuješ.