» Poradna » Mobily

SMS brana

Zdravim,viem mi niekto poradit sms branu zo zahranicia, napriklad z ciny, kde sa daju posielat sms? Skusal som viacere, ale nenasiel som funkcnu... prosim link, dakujem

Odpovědi na otázku

Hele nekalá činnost je nekalá činnost... tak pozor.

Nekalou činnost je třeba zakalit

A pak se zkalit

v Poldi Kladno prý bývali fakt prvotřídní kaliči

A ako si to predstavuješ? Tak, že operátor povie: "tu máte našu SMS bránu zdarma. Načo by sme od niekoho chceli za ňu peniaze?"

Tady je vidět, že jsi ještě mládě. My co jsme zažili nástup mobilních operátorů jsme byli zvyklí, že všichni nabízeli www SMS bránu zdarma. Nejprve do všech sítí, pak to omezili jen na vlastní síť a nakonec zařízli úplně. Prostě namísto aby to bylo obráceně, něco co jsem od samého začátku považoval za naprostý standard je dnes nemyslitelný luxus

jo, ale ta brána byla omezená a nevím, zda měl některý operátor přístupné API - pochybuju, že se chce tazateli vypisovat každou SMS do web formuláře.Jinak ale po Vodafone Park se mi fakt stýská. Jinak brána pro O2 na 1188.cz funguje stále.

Voe, ja si pamätám SMS cez ICQ z budúcnosti (čas príchodzej SMS bol posunutý o x hodín), alebo 10 SMS z markiza.sk denne, alebo dooeetoo.ziak.sk. Je zaujímavé, že vtedy to šlo. To bola doba. Doma som napísal 100 SMS, hodil na disketu a v net kaviarni posielal (dalo sa založiť viac účtov)

Prosím odpovedať len k veci, kecálkovia nech neotravujú - onanovať či strápňovať sa môžte doma na latríne, nie v diskusnom fóre. Viem, že existujú takéto brány, ak má niekto link, budem rád, ak mi ho poskytne.

Jses line, zdechle, sprostej a zaslouzil by jsi nakopat do ... [zepredu a to poradne].https://www.google.com/search

Skusil som zatiaľ dva, ale nefunguje ani jeden

Jdi si raději zakalit, nekalá činnost není to pravé

A nebo zkalit

Proč myslíš, že by operátoři měli něco takového tolerovat ve své síti, aby jim tím někdo spamoval nebo jinak otravoval jejich klienty? To žes někde nějakou blbost o tom četl vůbec neznamená, že je to pravda. Na internetu jsou mraky naprostých nesmyslů a jen pitomci všemu věří ;)

Už jsem to psal výše ... My co jsme zažili nástup mobilních operátorů jsme byli zvyklí, že všichni nabízeli www SMS bránu zdarma. Nejprve do všech sítí, pak to omezili jen na vlastní síť a nakonec zařízli úplně. Prostě namísto aby to bylo obráceně, něco co jsem od samého začátku považoval za naprostý standard je dnes nemyslitelný luxus Takže až takový nesmyslný dotaz to není...

Já jsem ten nástup samozřejmě taky zažil, např. u Vodafone (tehdy Oskar) mám pořadové číslo zákazníka nějakých 1390 :) Ale panáček se se svým dotazem pěkných pár let zaspal ;)

Pro použití SMS brány si normálně platíte paušál od několika set po desítky tisíc korun měsíčně v závislosti kolik máte v plánu odesílat SMS, nejlevnější odeslaná SMS vyjde na pár desítek háléřů maximálně ale musíte jich pro tu cenu odeslat třeba 50 tisíc za měsíc.Dá se na to použít telefon s běžící aplikací/připojený k počítači, který může sloužit jako odesílající zařízení, pokud se ale nepletu, toto užití obchodní podmínky typicky neumožňují.

Kontaktujte některého čínského operátora s tím že máte zájem o službu SMS brány, případně nějakou firmu která poskytuje podobnou službu protože často jsou drobní zákazníci pro operátory nezajímaví a pak jedna firma řeší SMS bránu pro více menších.

Mám velké podezření, že panáček by nechtěl placenou službu ;)

To chápu, ale prčo mu neporadit, aspoň mu třeba dojde že se běžně jedná o placené služby za které jejich uživatelé obvykle platí nemalé peníze.

U nás sú neobmedzené SMS za 8 € (asi 200 Kč) u predplatenky, 2 € (cca 50 Kč) u paušálu. Vzhľadom na median nie je to až také strašné

Zkuste SMS bránu BulkGate.com. https://www.bulkgate.comJde odeslat SMS do většiny zemí na světě.

takže už poslat sporadicky sms pohodlně z PC už nejde ?

Lze, různá řešení jsou dostupná na: http://www.smskydovseho.estranky.cz