» Poradna » Web a internet

SMS brána

Dobrý den, chci se zeptat, jeslti máte zkušenosti s nějakou webovou SMS bránou, která posílá SMS zdarma a bez reklam a je solidní;) Internet je jich plný, ale ráda bych osobní doporučení. Potřebuji to jen na krátkou dobu cca dva týdny. díky

Odpovědi na otázku

Nejdeš s dobou, to platilo dřív. Dnes už skoro všichni operátoři sms brány zrušili....

Dobry den zajima mne pod cim chcete psat zda ve windousu z pc ci s androida.Vodafon svoji samoobsluhu zrusil tim i zasilani zprav zdarma,ale u t mobilu ci O2 to stale jde.Nejde vsak psat zpravy na virtualni operatory zdarma.System nevi kam je priradit

Pisete webovou na O2 se da psat z www.1188.cz a na t mobil z jejich stranek okud mate jejich cislo je to zadarmo

Super, děkuji je to O2;) Takze z 1188 se dá do všech sítí zdarma a má to nějaké omezení?

Dobrá je ta, kde musi vypsat číslo odesilatele a vypknit kódy. Odesila do Tm i O2. Reklamy nevím zda jsou, sobě nic neposilam.

Ano to lze různá řešení jsou i na http://www.smskydovseho.estranky.cz/ . Do celého světa, po Čr bez reklam, nabízí se tam různá řešení, samozdřejmě že vše je zdarma a spolehlivé.

Z vyhodnocení estranek, že se jedná o komerci, přitom je to bezplatné byly stránky přesunuty na: http://www.smskydovseho1.estranky.cz/