» Poradna » Ostatní

SMS bomber

existuje jeste neco podobneho funkcniho ?

Odpovědi na otázku

Jistě. Připoj mobil na PC a zační bombardovat.

na h.ovno platit za to

Ono je jiste lepsi otravovat nekoho zdarma, to je jasne.
Kdybyste se trochu zamyslel nad tim, na jakem principu to kdysi fungovalo, zbytecne byste se neptal.

PS: A abyste se neptal zbytecne - ne, ani s vyrobou molotovu Vam pomahat nebudeme.

Bože, dobrá rada. Další inteligent. Zive.cz a jeho komunita jde do pr***

www.gosms.cz - pouze na O2 a Vodafone... muzes napsat zpravu, ktera se roztahne az do 11 zprav pockas 15 sekund a znova

a nebo si proste stahni nejaky g mouse nebo tak najdi nejakou stranku kde to nechce at opisujes porad klic nastav makro zaklapni a di chrapat hotovo ... :D

Jo SMS Bomber existuje a určitě to nemá virus, udělal jsem o tom video na mém kanále tak mě můžete podpořit.Odkaz na video: https://www.youtu.be/18EQmZBH7mc