» Poradna » Programy

SMplayer a menu DVD

SMplayer mi nenačte DVD menu ale rovnou film nebo klipy. Fungije Vám to někomu nebo to neumí ? V nastavení jsem nic nenalezl. Jinak přehrává dost kvalitně i na LCD monitoru. Díky za odpověd.

Odpovědi na otázku

SMPlayer je multiplatformovy, cize napis aspon v akom OS to mas.
Osobne ho pouzivam v linuxe a tam tusim menu neprehrava. Aj ked nedavno mi pri jednom prerabanom filme spustil reklamy.

Inak naco pri nom vlastne hladas menu? Vsetko co sa nastavuje cez menu sa da nastavit vo volbach v okne prehravaca.(titulky, jazyky...)

Mplayer je stary kvalitni linuxový prehravac ktery proste dvd menu neumí, ale bude umět. už na to existují patche. Zkus se podívat na mplayerhq.hu ...

SMplyer neumí dvd menu. Neumí. :)