» Poradna » Mobily

Smaže se mi root když aktualizuji android?

Dobrý den mám rootnutý mobil přez kingroot samsung galaxy j3 s androidem 4.3 smaže se mi root když aktualizuji android nebo ne??Děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

Pokud je instalovaný v systému,tak by tam měl zůstat.

A jestli v systému je zjistíš touhle apk. https://www.appsapk.com/system-app-remover-root/

To zjistí tak, že se pokusí aktualizovat přes Wifi či mobilní data. Pokud má root v systému, tak mu to nepůjde. Musel by aktualizovat přes počítač a nebo odrootovat mobil.

Jsou dvě možnosti, buď ti automatická aktualizace s rootnutým mobilem vůbec nepůjde spustit a nebo půjde, ale po aktualizaci už root mít nebudeš.