» Poradna » Mobily

Smaze mobil automaticky i stare sms po blokaci cisla?

Ahoj, prosim o radu. Je možné, ze po zablokování určitého cisla v mobilu v kontaktech, ze telefon smaze i stare sms z tohoto čísla? protože veškera sms komunikace z tohoto cisla mi zmizela. Dekuji. jedna se o telefon iphone 8 plus.

Odpovědi na otázku

Klepněte na Nahlásit a potom na Smazat a nahlásit jako nevyžádané. Zprávy přepošlou celou zprávu a informace o odesílateli společnosti Apple a taky zprávu smažou z vašeho zařízení. Smazání zprávy se nedá odvolat.https://support.apple.com/cs-cz/HT201229A ještě je tato možnost:iOS se vás též sám snaží chránit před nevyžádanými zprávami iMessage. Systém vaše zprávy rozřadí podle toho, zda je jejich odesílatel ve vašich kontaktech či nikoli. Ve výsledku vám tak v aplikaci Zprávy vzniknou dvě sekce. První se zprávami od známých odesílatelů, druhá se zprávami od neznámých. Funkci lze zapnout v Nastavení > Zprávy > zapnout Filtrovat neznámé odesílatele.

Tož nevim zda jsi odpovedel na dotaz Zda zmizi po blokaci zpravy blokovaneho.

Díky moc. Takze ale stejne to musím udelat v sekci kontakty. Protože mne se neznáte tak jako napr. u jiného typu mobilu (samsung j5) ze blokace je pro hovory i sms. ale muj iphone tuto hlášku neukazal. Takze nevite jestli ta blokace na kontaktu se tyka hovoru i tech sms?

Tím zablokováním se to smazalo. Lze načíst blokované textové zprávy na iPhone. Odpověď je NE. Proč? Jakmile někoho zablokujete, nebudete z tohoto čísla dostávat žádné zprávy a telefonní hovory. Na rozdíl od některých telefonů Android neexistuje v iPhone takzvaná blokovaná složka pro obnovu dat.Otázkou je pak možnost obnovy SMS ze zálohy z iTunes nebo iCloud

Za tyhle rádoby cool automatismy a vychytávky techniku s jabkem nesnáším ...

Pokud je to tak jak pise Von, nezvladli jabčáci vyslechtit odrudu tak, aby v ní nebyli i červi. Kdyz se nekdo nastve a blokne skudce tak se mu smazou dukazy. Cim dal lip.

Tak o smazání SMS se v tom Apple návodu nic nepíše. Smazání se týkalo pouze iMessage a to by musel uživatel vědomě kliknout na Smazat.

Tazatelka se ptala na ztratu SMS. Karl von odpovedel na podruhe že zpravy, tak jsem nabyl dojmu ze jde o sms a nezbylo nez verit, kdyz nebyl zadny oponent K.von B.Neznam iphony vim od znameho jen ze kdyz smaze soubory tak zmizi i v dalsich zarizenich kde byly ulozeny,