» Poradna » Web a internet

Smazaný nevhodný obsah na facebooku

Dobrý den. Dnes jsem si všiml, že minulého týdene mám u jednoho příspěvku napsáno že obsah byl smazán. Ten den, jsem koukal na videa pro dospělé :D a nevím , zda jsem ho omylem nesdilel a nebo jestli jsem nesdilel nějakou blbost, a autor příspěvku to smazal. Přišlo by mi upozornění od Facebooku? Je možnost, že to na Facebook uniklo a teď se všichni baví na můj účet co mě bere za praktiky? :D Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Na takovehle veci mas mit bud dva prohlizece nebo dva profily. V obou pripadech v jednom bud prihlaseny na facebook a v druhem sleduj vse ostatni.

Nekdy mazou prispeveky ktere jim filtr hlasi jako zavadne. Netusim zda jde o zakodovane soubory nebo jinak. Me dokonce ani drive stazeny gif po roce nepustilo vlozit si k ostatnim a slo jen o Šmoulu jak cuca mlecnou na vrcholku kopce a pak stridave dela škleb