» Poradna » Mobily

Smazaný android v tabletu

Dobrý den,naskytl se mi problém. Mám již dva roky tablet LTLM D7 standard a po delším nepoužívání jsem zapomněla nastavené gesto. Nedostala jsem se ani do recovery přes veškeré pokusy a nakonec to dospělo k tomu, že se mi povedlo si smazat android. Momentálně když tablet zapnu, ukáže se logo, uvítací signál a to je všechno. Modročerná obrazovka. Poradil by mi někdo co s tím doma můžu dělat?Díky

Odpovědi na otázku

Pokud mermomocí nechceš navštívit servis, tak použít jako podložku třeba na květináč, nedávno jsem to videěl v reklamě jako krájecí desku do kuchyně, kdyby stál křivě stůl nebo nábytek tak tím podložit, zarážku pod dveře atd. atd.....

ja sem mel podobne problemy s tablety kteri vypadaji jako tento ale jine prebrandovane znacky, kde se stavala ta chyba skoro na kazdem kuse, ze nacita jen logo a pak uz ne. a zkousel prehrat firmware jako sem to delal na mobilu. ale s tablety hlavne temahla noname/cinskyma, je ten ze kazdy ma jiny sw, a po prehrati nefunguje neco, bud prevraceny obraz ci obracena dotykova vrstva atd...atd...po te co jsem s hledanim po netu vhodneho firmware a nasledne zkouseni jedno za druhym stravil nekolik dni, vzhledem k cene jsem se na to vykaslal.radim kupovat kvalitnejsi a spolehat na zaruku a dostupny servis v ramci cr ci sr.

Do recovery jsem se dostala přes Android Tools, ale už mě to dál nepustí. Potřebovala bych už jen tam vrátit ten android