» Poradna » Programy

Smazání uložených hesel ve WIN XP

Nevíte někdo, jak smazat uložená hesla ve Windows XP? Když se chci přihlásit do mailové schránky přes webové rozhraní a zadám uživatelské jméno, tak se mi automaticky doplní heslo. Takto uložená hesla bych potřeboval odstranit a popř. vypnout funkci automatického ukládání hesel.Díky Ondra

Odpovědi na otázku

Zalezi na tom jaky pouzivas prohlizec. V IE je to Nastroje-Moznosti Internetu-Obsah-Automaticke dokoncovani. Ve FF je to Nastroje-Soukromi