» Poradna » Windows (a jiné OS)

Smazání aktualizací

Zdravím,chci se zeptat,dnes jsem objevil při čištění windowsu, aktualizace, které mi zabírají skoro 1.5 GB.Mohu je nechat smazat a pokud jo,nesmažou se mi všecky nainstalované aktualizace?Samozřejmě používám windows nástroj na čištění.Dík za radu.

Odpovědi na otázku

Ano, ty aktualizace, ktere ke smazani nabizi Vycisteni disku, muzete klidne timto nastrojem odstranit. Ne, nainstalovane se nesmazou, budou stale nainstalovane, zmizi jen ty soubory, ktere se pouzily pro jejich instalaci.

Sú to inštalačné súbory aktualizácií. Sú potrebné pre samotnú aktualizáciu, po aktualizovaní sú prakticky nepotrebné (potrebné by boli vtedy, ak by si chcel niektorú aktualizáciu zo systému odobrať/odinštalovať) - takže ich môžeš vymazať (už bolo popísané), alebo ak sa obávaš - urob si z nich "zálohu" - prekopíruj si ich niekam a v prípade potreby sa dajú vrátiť späť.