» Poradna » Web a internet

Smazané zprávy facebook messenger

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné zobrazit zpět zprávy z messengeru ma mém účtu, které druhá strana smazala. Případně mi stačí, zda je někde uložený nějaký záznam o tom, že jsem odeslal v tento den zprávu konkrétnímu uzivateli, i když zpráva je již smazaná. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ne, pokud smazala druhá strana, už to vrátit nejde. A žádný záznam, kdy kdo komu psal, uživatelsky dostupný není.

Nelze.

Dekuji za informaci.

pri cisteni meho pocitace na dalku jsem taky o vse prisla

taky jsem o vse prisla jdeto vratit zpet?Bylo to pri cisteni pocitace na dalku