» Poradna » Windows (a jiné OS)

Smazané záložky

Smazal jsem omylem záložku, ve které byly další záložky. Dá se to nějak obnovit?prohlížeč Chrome

Odpovědi na otázku

Nahraj si je ze zálohy.

Máš naprostou pravdu. Kde najdu zálohu záložek?

Tam kam sis ji nahrál. My nevíme, kde si zálohuješ data.

Našel jsem nějaké seznam s adresami s koncovkou url. Ale jak to dostanu do lišty záložek? Mám to po jedné otevírat a znovu ukládat?

Předchozí verzi souboru se záložkama (stejně jako ostatní soubory) získáš ze stínové kopie svazku (vykopíruješ z bodu obnovy) např. pomocí shadow exploreru. Tímto souborem nahradíš aktuální soubor záložek v profilu CH. (CH musí být během této operace ukončený).Po zapnutí CH budou záložky zpět.