» Poradna » Web a internet

Smazaná konverzace na Facebooku

Zdravím. Stala se mi taková věc na facebooku. Kamarád mě zablokoval, abych mu nemohla posílat zprávy, ale můj profil nezablokoval. Potom se po pár dnech dívám a nemohu nikde najít naši konverzaci, nějak se mu podařilo smazat moji kopii konverzace, ale nechápu jak, a jestli je to možné vrátit zpět? Vždy bylo možné smazat pouze svoji vlastní kopii konverzace, ale aby smazal konverzaci od obou těch lidí? Jak je to možné?

Odpovědi na otázku

To by nemělo jít smazat.Ale co s takovým ,,kamarádem,, co Tě blokuje, tedy pokud ho nezlobíš Ty

Taky jsem se tomu divila, ale nejspíš to možné je, protože nejsem jediná, komu to takhle vymazal, vím ještě o jedné osobě ....To jo, zlobime navzájem spíš Ale mas pravdu.

Ještě cituji:U smazaného uživatele:,, Po vstupu do zpráv potřebujete najít dřívější korespondenci s tímto kamarádem. Může jít jak o soukromé zprávy mezi vámi dvěma, tak o skupinovou konverzaci, do které kamarád přispíval. Důležité je, aby však sám do takové skupinové konverzace poslal zprávu. Konverzace, kterou sledoval, avšak nepsal do ní zprávy, vám bohužel napomůže. Pokud konverzaci s přítelem nemůžete najít skrolováním seznamem konverzací v levé straně okna zpráv, zkuste použít vyhledávací pole na vršku levé strany okna. Do toho můžete zadat jméno přítele, nebo jiné klíčové slovo.,,

To mi nepomůže, nejde mi vyhledat, jelikož Facebook má zrušený, kromě Messengeru, ale na Messengeru mě má zase zablokovanou, takže bohužel nevím :( Žádnou jinou konverzaci jsme nikde neměli, takže bohužel no

Pokud to nebylo něco důležitého nebo choulostivého (dickpic), tak to prostě neřeš - ztráta času.

Jinak on nemá ....Facebook zrušený kromě Messenger... pokud Vás má zablokovanou jeho profil ani nenajdete natož se do něj podíváte. Takže Vám může připadat zrušený.

Ano to je vlastnost pokud Vás zablokuje promítne se to i na zprávy, označení a příspěvky zpětně.Ta konverzace není u Vás , ale na serveru FB. Musela vy jste mít offline zálohu