» Poradna » Mobily

Smazal jsem si android

Dobry den, smazal jsem si z telefonu androidSE Xperia x8, mel jsem ho rootnuty, mel sem v nem android 2.3.7A v rootu jsem vsechen system z formatoval Tedkom telefon se zapne a pouze sviti logo Sony Ericsson a dale se nic nedeje, ani pomoci usb nejde pripojit.Da se s telefonem jeste neco delat, nebo ho mohu zahodit

Odpovědi na otázku

ja teda androidu nerozumim,ale rekl bych ze resenim bude nahrat novy pres nejaky program,ale jak rikam,nevim,android nepouzivam.

kreteni minusujou

Ty blbečku on se ptá na radu cháááápeš??? Tak nereaguj když nevíííš cipee

Jestli v tom je něco na styl 4EXT, nebo CWM, tak stáhnout z internetu .zip ROM a provést flash.

Telefon nejde pripojit k notebooku pomoci usb, nejde ani zapnout, je v podstate nefunkcni jen se zapne a sviti logo Sony Ericsson, neflashnu tedy nic

Zajdi si s tím do servisu-tam ti ten os znovu nahrajou a máš po starosti akorát tě to bude něco stát-lepší než experimentovat přes net.atd.A lepší než ten tel.vyhodit néé??

Další krypl. On se ptá na radu. KOKOTE. Neptá se kam má zajít ty zkurve

To sis nepřečetl pravidla příspěvků k diskuzím ty namachrovanej blbče.To neumíš normálně odepisovat a vyžíváš se ve vulgaritě, to mi tě je fakt líto.Příště radši nic nepiš, když neumíš ani trochu lidsky jednat s člověkem.

Nebudu dávat peníze zmrdum co to nahrajou za 30 minut a chtěj 1500,-Pak si hrajou na těžký servisáky.

Jak rikam, telefon nejde pripojit ani k notebooku pomoci usb, chapeme se?

Tak to ti potom iní radili (a dobre) - smer servis - napália Android na ROM-ku a máš to. I so zárukou , že to nepohnojili.....

Co to muze stat?

MAXIMÁLNĚ !!! do 800,-kč

To je cena stejnyho staryho mobilu :D

Bohužel za chyby se platí-tak to je a jinak to nebude

Nejlépe jim poslat dotaz.Sice tohle v ceníku přímo nemají, ale orientačně bych počítal tak s tisícovkou max.http://www.arvato-services.cz/nokia_sony_mobile_reklama... http://www.arvato-services.cz/doc/OOW%20price%20list%20...

Připojit jde na 100%. Stačí ten telefon hodit do recovery či fastboot módu, nainstalovat ovladače a pomocí adb a příkazu push tam tu ROM nahrát. Pak jen nabootuješ recovery a tu ROM nainstaluješ. Nicméně bez zkušeností to stejně sám nezvládneš. Buď servis, nebo zkus nějakého zkušeného kamaráda.

JJ Joint007 má pravdu, jinač všecko jde když se chce

Mám starou Nokii 1600 a chci si na ní pustit videoklip z YouTube, nejlépe v HD kvalitě. Jo, a ještě bych to rád připojil k telce a sledoval to na ní. Jak to mám provést, poradíš mi?

polož si na telefon tablet.

Dobrý! Díky

připojíš ho. To, že se ti krom loga nezobrazí nic, ještě nic neznamená. Flashoval jsem takhle starší SE přes Wotan (tehdy zadarmo) a jednu chvíli se to zaseklo a taky krom loga nic. Nicméně v pohodě dle pokynů znovu přeflashnuto a jede v pohodě.

No já bych si do telefonu přes PC natáhnul nějakou ROMku. Poté bych se dostal klávesovou zkratkou při startu telefonu do bootloaderu.. z toho do recovery potom dát wipe data - wipe casche (to je nutné udělat při každé instalaci ROM) no a poté nainstalovat ROM a rebootnou telefon ;)

Pár neoficiálních ROMSatčí jen naflashovat. Zjisti si jak se dostat do fastbootu a dát tam nejdřív CWM a přes to to pak nahrát ale před nahráním dát wipe všeho.

http://forum.xda-developers.com/xperia-x8zapoměl jsem na link sory

No ja bych ti poradil vydělat si SDkartu a nahrát do ní soubor "android.zip" nebo "update.zip" mám teď stejný problém akorát nemůžu najít správný android abych to na telefonu rozjel jak to do té SDkarty nahraješ tak ji vrať do telefonu na telefonu pak zmáčkni kombinaci tlačítek většinou to bívá "power" a tlačítko "zeslabení zvuku" jak se tam dostaneš tak pomocí tlačítek plus a mínus najedeš na "RECOVERY" potvrdíš tlačítkem "power" a vyjede ti nabídka tam už by to mnělo jít dotykem nebo stejný postup jako před tím, najedeš na "wipe cache partition" pak "yes" ono se to načte zformátuje to a pak se to vrátí do menu, najedeš na "install zip from sdcard" pak "choose zip from sdcard" a najdeš si ten zip soubor. No a potom to už doinstaluješ..

Zaklad je nedelat nic, cemu vůbec nerozumim.

Tvůj telefon musí mít nějakou klaves.zkratku do recovery modu.Takže naformatuj ssd kartu a na ní stáhní Rom pro tvůj telefon koukni se na XDA vlož ssd kartu do telefonu a klavesovou zkratkou najeď do recovery modu a v recovery vyber možnost (install from ssd zip nebo tak něco nevím jak je to přesně) a pak instaluj tu tvojí Romku co si měl na SSD a telefon bude jako novej