» Poradna » Mobily

Smartphone - fotoaparát nezaostřuje

Dobrý den,Mám HTC one m7 a nedávno se mi oběvil problém na smartphonu. Když chci fotit nebo natáčet tak po chvíli se mi to rozmaže a neustale to zaostřuje, to doprovází vybrace telefonu a zvuky z útrob čočky. Občas to neděla, když mám mobil kolmo ale když ho dám na horizontálně tak se to začne všechno dít. Zkoušel jsem i jinou aplikaci, ale nic. Muže to být špatnou rom čili špatným softwarem nebo to je v hardwaru a nedá se s tím nic dělat

Odpovědi na otázku

Resetni telefon do stavu, ako bol od vyrobcu a ked to bude robit aj potom, tak jedine servis.

Ne, to SW určitě není, to je na servis. A než ti to opraví, vem si učebnici češtiny, protože píšeš jako prasopes... Že tě to neflákne do oka, když napíšeš něco jako vYbrace... :D