» Poradna » Mobily

Smart watch 9 kalibrace casu

Dobrý den, dnes jsem si pořídil hodinky Lenovo Smart watch 9. Aplikace stažena, jen mi nejde spárovat čas na hodinkách s telefonem. Kalibrační čas aplikaci nastavím, odešlu požadavek, ručičky se točí, ale po dokončení kalibrace se zastavi na čase o 1hodinu 25 minut mimo přesný a požadovaný čas. Nějaká rada???Dekuji

Odpovědi na otázku

Na mobile treba zadať čas, na ktorom sa zastavili hodinky, nie aktuálny čas, ktorý ukazuje mobil. Viď návod.