» Poradna » Mobily

Smart Tv s WebOS a formáty videi

Jaké video formáty přehraje Smart TV LG s webos 3.5? Diky//titulek upraven//

Odpovědi na otázku

Přesně takové, jaké uvádí výrobce v technických specifikacích.

To je pravda, ale má otázka byla snad srozumitelná, takže pokud nemás zájem na ní odpovědět, nevšímej si jí. Vole

Jsi líný trouba a když se ti tu nelîbí, tak sem nechoď. Tohle je odborná poradna a ne pro lenochy a neschopy číst.

Jste banda kreténů, nafrnění kreténi co neovládají ani pravopis. Honíte si tady své mrzké ega ubožáci. Chtěl jsem se tady něco dozvědět a zase jsem narazil na nýmandy.

Taky maš asi problem s prehranim videi nebo filmu ...mam sbirku filmů na prenosnem hardiscu..jsem to zapojil do tv ale nektere filmy nejdou tak špekuliji jak je rozjet když v pc jdou

1. radíme zadarmo2. váž si náš čas (aspoň tým, že budeš slušný)3. prečo by sme Ti mali hľadať celkom ľahko nájditeľné info? Lebo si lenivý?4. máš názor, že čo si vieš nájsť sám by sme Ti mali hľadať my?

Ano, je to v manuálu, ale jelikož jsem to onehdá hledal a vypsal jsem si to, klidně ti to sem zkopíruju...-----------------------------------------------------------------------------------------------Maximální bitrate:Full HDH.264 1920x1080@60P BP/MP/HP@L4.2 20MbpsHEVC 1920x1080@60P MP@L4.1, Main10 Profile@L4.1 20MbpsUHDVideo ULTRA HD [pouze model ULTRA HD]H.264 1920x1080@60P 4096x2160@30P BP/MP/HP@L5.1 50MbpsHEVC 4096x2160@60P MP@L5.1, Main10 Profile@L5.1 50MbpsFormát externích titulků:*.smi, *.srt, *.sub (MicroDVD, SubViewer 1,0/2,0), *.ass, *.ssa, *.txt (TMPlayer), *.psb (PowerDivX), *.dcs (DLP Cinema)Formát integrovaných titulků:Full HD Video1920 x 1080: XSUB (podporuje integrované titulky vytvořené v DivX6)[Pouze pro model ULTRA HD] ULTRA HD Video: Bez podpory integrovaných titulků-------------------------------------------------------------------Video kodek:Přípona Kodek------ -----.asf.wmv Video: VC-1, profil Advanced (bez WMVA), VC-1, profily Simple a Main Zvuk: WMA Standard (bez WMA v1/WMA Speech), WMA 9 Professional.divx.avi Video: DivX3.11, DivX4, DivX5, DivX6, XViD(kromě 3 warp-point GMC), H.264/AVC, Motion Jpeg, MPEG-4 Zvuk: MPEG-1 Layer I, II, MPEG-1 Layer III (MP3), Dolby Digital, Dolby Digital Plus, LPCM, ADPCM, DTS.mp4.m4v.mov Video: H.264/AVC, MPEG-4, HEVC Zvuk: AAC, MPEG-1 Layer III (MP3).3gp.3g2 Video: H.264/AVC, MPEG-4 Zvuk: AAC, AMR-NB, AMR-WB.mkv Video: MPEG-2, MPEG-4, H.264/AVC, VP8, VP9, HEVC Zvuk: Dolby Digital, PCM, Ukázat celý příspěvek

Díky moc. Ušetřil jsi mi spoustu času. Marek

Bežný výrobca má manuál dostupný dosť ľahko. Ak nie, dá sa použiť google

Dotaz položen 8:51, odpověď sis vyzvednul 17:04. Mezi tím jsi mohl mít manuál stažený asi milionkrát. Takže ještě zkus někomu vykládat, že nejsi líná lemra...

Spoustu casu? Ja se musim smat. Kdybys chtel, pohledas to za 10min a nečekal 9hodin. Ta dnesni mlades je lina jak ves. Jsem s tebou JackuBrno.

Tak to aby jste si dali rande klucí, ne..Mike a Jack...skoro amerika

Vpisováním kravin čas klidně zabiješ, ale za minutu si na webu výrobce stáhnout manuál, na to si líný... A pak nemáš být za debila :D

Nemusíš se tak urputně snažit, už za debila jsi ;)

Já se ale nesnažím...spíše se dobře bavím...14 let jsem tady nebyl a myslím, že tu zase 14 let nebudu...je to tady hlavně o egu, okrajově o PCčau

To udelas jen dobre. Ta 14 let cau.

Evidentně ses opravdu snažil hodně a dlouho. Kdybys 1/10 té snahy věnoval řešení svého problému, tak sis mohl celou tu ostudu ušetřit ;)

příště spíš napiš "mládež" stoupne ti kredit

Jasné, Váš čas ušetril. A čo jeho čas? Alebo si myslíte, že len čakal na takú otázku aby mohol odpovedať? Tak ako už tu bolo napísané: lenivosť je tiež ľudská vlastnosť.