» Poradna » Programy

Smajlici do ICQ.

Neviete prosim vas ako vlozim do ICQ nejakych uplne novych smajlov? Nemyslim tych novych. DIK.

Odpovědi na otázku

A díval jsi se do složky nainstalovaného ICQ? Tam je totiž složka Smilies a v ní jsou smajlíci jako soubory BMP. Zkus si vytvořit další složku a tam dát ty svoje a pak si je v ICQ nastavení vyber.

Tvoje kontakty ale budou pořád vidět ty smajlíky, které mají u sebe nastavené. Ty tvoje vlastní vidíš jenom u sebe. Je ti to k něčemu?