» Poradna » Programy

SM Bus Controller - chybi driver

Zdravim.
Preinstaloval jsem dnes Windows XP Pro SP3, ze stejneho CD jako kdysi, je to ten stejny Windows...
No a stahuji ovladace a kdyz uz mam hotovo, podivam se do Device Managera.. A sviti mi tam potvora otaznik u SM Bus Contoller. Hledal jsem, a vyrozumel jsem, ze to ma co docineni se zakladni deskou. Mam notebook HP Compaq 6715s s AMD procesorem a chipset je taky od AMD. Vse co jsem hledal na forech odkazuje na stranky Intel, kde maji software samozrejme na Intel chipset, co tohle resi.. Nemate prosimvas nekdo radu, jak se to da resit.. Popripade co to vubec je za driver?

Odpovědi na otázku

stiahni si ovladace k doske

h20000.www2.hp.com ...

Ktere ale myslis? Je tam ovladac na 'chipset' Infineon Trusted Platform Module (TPM) Driver , ale to se mi nejak nezda...

ono ten SM bus bude zrejme nejaky zvuk na tvojom modeme v notase....

tieto ovladace, co som ti poslal link, su na tento notebook co uvadzas pre XP...

stiahni tie ovladace, instaluj, ak sa ti zobrazi okienku windowsu ze chce najst ovladac, zrus to, tie instalacky ti ho nainstaluju...

No zkousim zkousim, ale bez vysledku.. Preinstalovany ovladace na modem, zvukovku a i ty 2 ovladace na audio. A porad tu na me mrka ten otaznik. I tak diky, za kazdou radu jsem vdecnej..

hmmmz....skusim este nieco pohladat.....

Vyreseno. Nebylo to zvukovkou, ale grafikou. ATI Catalyst 8.11 zda se spatne nainstaloval ovladace South Bridge.. Stacilo je doinstalovat zvlast.
DIk i tak za pomoc Drewo.

super....hlavne ze to funguje....ja som riesil ten isty problem na inom notebuku, a bolo to koli zvukovemu ovladacu....

Podívej se na stránku "http://cs.wikipedia.org/wiki/System_Management_Bus", tam najdeš úplně všechno o této sběrnici.