» Poradna » Programy

Služba epic games momentálně není k dispozici

Ahoj, koupil jsem na Epicu hru Far Cry 5 a po nainstalování a složitém přihlašování do Ubisoftu mi počítač akorát nahlásí: služba epic games momentálně není k dispozici.Prosím o radu.Děkuji Marek

Odpovědi na otázku

Počkat, až k dispozici bude?

No, to jsem samozřejmě zkoušel také, ale je to již druhý den a ostatní nainstalované hry epic spustí.

tak isto som si kupil Far Cry 5 a toto iste mi vyskocilo

a

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či ste problém vyriešili, nakoľko mne teraz píše tuto istú hlášku s hrou riders republik. Budem vďačný za každú radu, nakoľko som za hru zaplatil a bude škoda, ak mi nepôjde. Ďakujem za rady

Čau, vyřešil jsi to? Mám ten samej problém ted s FarCry 6. Na epicu pustim hru, přesměruje mě to na přihlášení Ubisoft Connect a když se přihlásím tak mi vyskočí hláška... Služba Epic Games momentálně není k dispozici. Zkuste to prosím později. Přitom když se chci přihlasit normálně, tak to jde v pohodě