» Poradna » Notebooky

Slušný notebook na hry do 20.000 Kč

Dobrý den,prosím o radu jaký koupit notebook na hry do 20.000 korun s displejem 17.3.Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Musi to byt notebook? Mozna toto by bylo v pohode: https://www.alza.cz/msi-gl72-6qc-088xcz-d4195... ale necekej zadnej trhac asfaltu a pocitej s tim, ze novy hry na plno v zadnym pripade nerozjede. Dal bych ti doporucil, po koupi toho notasu, pravidelne mesicne davat bokem cca 1-2k, abys po dvou letech mel, pokud odejde, na novej nebo na lepsi pc...

Dík za odpověď,taky jsem na zrovna tenhle koukal.PC mám,ale nejde brát všude sebou,proto chci ntb.Hodně hraju třeba wot,wt atd,tak aspoň trochu na pohodu,ne na minimum.

NVIDIA GeForce 940MX 2GB GDDR3 za 20k? To radši GTX 960m.

A on nějaký nový notebook s GTX960M existuje na CZ trhu do 20tis?

novy asi ne ale už jsem mnohokrát viděl za 20k použitý, rozbalený atd nebo pak bazar třeba něco s gtx 870m

S GTX870M už bude notebook bez záruky. Rozbalený nebo vrácený kousek bych nechtěl, protože je velké riziko, že s daným notebookem něco je.Do 20tis je nový s GTX950M.

Navíc tazatel chce 17 display...tam jsou ceny ještě vyšší.Nejlevněji vychází to MSI. Znám člověka, co Ti MSI notebook sežene s velkou slevou, písni mi na mail skodaoctavia3rs@seznam.cz

23k Kč a má aj GTX 960M, SSD aj HHD, i5Q, wifi ac, fúúlHD. Viac si už priať asi ani nemôže. Nestoja tie 3 tisicky za to? Alebo za 20k Kč je už GTX 950M

Je lepší koupit 15" s výkonnější grafikou než 17" s 940M.https://www.alza.cz/msi-gl62-6qd-035xcz-d4013... A nebo tady s 860Mhttps://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y50-70-cer... Teď už jenom stačí přečíst si recenze a vybrat si.

V tom Lenovo je šitózní TN display.

Ešte Win za 2800 Kč...

Notebook na "hry" do 20k nikdy nebude slušný.Možná by bylo dobré napsat, jakě "hry" si na tom představuješ.