Sluchátko (hands free) - zkouška

Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám problém se zkouškou z deskriptivní geometrie. Příklady by šly, ale ta teorie je fakt děs. Kamarádka se mi přiznala, že na teorii v písemné části použila mobil s hands-free (jenže ona má delší vlasy, takže ten drátek ani sluchátko v uchu nebylo vidět). Chtěl bych se vás zeptat, neznáte nějaké bezdrátové sluchátko (napadl mě bluetooth, jenže, co jsem viděl-tak to bylo dost velký). Budu moc rád za každou pomoc Petr

Odpovědi na otázku

No ty bluetoothy jsou trochu větší pro toto použití, tak nevím, co by se dalo použít.

Deskriptiva je sice nechutná, ale naučit se dá, co zkusit tuto neoblíbenou metodu? Ale obvyklých pár dní je na ni dost málo.

Pořádná Poradna |  |

Zkus přísedící přesvědčit, že je to kardiostimulátor. Nebo si kup paruku. A taky můžeš tvrdit, že jsi nachlazen a musíš sedět v kulichu.