» Poradna » Mobily

Sluchátka

Ahoj,rád bych se zeptal odborníku. Chtěl bych ,nejlépe bezdrátová, sluchátka která by mi i vypnutá odizolovala zvuk kolem mě. Zkrátka abych i když nic nepřehrávám sem nic neslyšel. Nebo alespon mi co nejvíc tlumila okolí. Díky za každý tip !

Odpovědi na otázku

A jaká? Náhlavní nebo špunty? Já mám Sony WF-1000XM3 a potlačení okolních zvuků funguje dobře. Náhlavní verze Sony WH-1000XM3 by měla být ještě lepší, ale ty jsem nezkoušel.

Díky za tip. Asi bych radši náhlavní ale špuntům se nebráním. Je to spíš že jsem zvyklý na vetší.

Hledej sluchatka s ANC (Active noise cancelling). Pocitej s vyssi cenou a tim ze odhlucneni nebude nikdy 100%, spis se bude jednat o utlum okoli.Napr:Sony WH-1000XM3, WF-1000XMBose QC35, 700Airpods Prohttps://www.cnet.com/news/best-noise-canceling...

Budeš potřebovat sluchátka s ANC, ale i když nic nebudeš přehrávat, tak stejně musí být zapnutá, aby odhlučňovala okolí. Samozřejmě čím vyšší model si koupíš, tím to bude lepší. Já jsem koupil asi za 2,5k sony wh700n a i tam je to docela znát rozdíl když to porovnám s druhými bezdrátovými sluchátky od lamaxu co ANC nemají. Nečekej žádný zázraky. Je to spíš na utlumení stálého zvuku. Třeba když v dálce je slyšet ježdění aut po silnici.