Sluchátka

Zdravím lidi, prosím chci si koupit sluchátka k PC, důvod když hraju náročnější hry tak můj "stroj" fakt hučí a nadruhou stranu moja žena říkala že raději uslyší jen to hučení než zvuky ze hry. Dotaz zní jestli může někdo doporučit pořádné sluchadla ale bez mikrofonu hraju pouze SP hry žádný on-line a podmínka je bezdrát cena ideálně do 5000 vím že se asi objeví odpověď že existují filtry na různých eshopech ale jde mi o doporučení skrze konkrétních vlastností sluchátek ve kterých se nevyznám jako ve spoustě dalších věcí ohledně PC.Děkuji za případné doporučení a radu.

Odpovědi na otázku

pokud nepotřebuješ mikrofon, tak si vyber nějaká normální sluchátka od firem, co se zabývají výrobou audio věcí - BeyerDynamic, AKG, Audio-Technica, Koss, Sennheiser. Asi spíš variantu s mušlemi přes celé ucho - není to slyšet ven. Zkus si přece jen udělat nějaký předběžný filtr.Jo, a osobně doporučuju se vyhnout usb sluchátkům a koupit s normálním jackem - neřešíš ovladače, hraje to na čemkoliv, co má výstup pro sluchátka.

Sennheisery mám na volnočasovou aktivitu myslím cestování pěšky bus vlak atd. Ale spíš mi jde opravdu o bezdrátové připojení a tím se filtr opravdu hodně srazí a tam už si výběrem vůbec nejsem jistý.

tak jestli to máš domů ke kompu, tak to přece nemusí být BT, ale můžou to být taková ta hifi sluchátka se základnovou staničkou, ne?

např. https://sluchatka.heureka.cz/sennheiser-rs-165/

Jj to je asi i má představa jsem rád že to právě někdo přímo zmínil dikes