Sluchátka

Dobrý den. Vybral jsem si nové sluchátka a potřeboval bych říct jestli se za tu cenu vyplatí a když ne tak jestli mi můžete poradit nějaké jiné ve stejné cenové kategorii. Předem děkuji.https://www.czc.cz/asus-orion/120500/produkt

Odpovědi na otázku

A požadavky? Mají především hrát kvalitně, mikrofon není podstatný nebo jde o to, že cool design "herních" sluchátek musí zvýšit herní výkon o 5%?

Určitě chci aby hráli kvalitně. Chci je používat na hry ale i na hudbu a filmy. Mikrofon mě stačí nějakej obyčejnej ale zas aby lidi rozuměli tomu co říkám a aby se dal schovat. Chtěl bych je do černo červene barvy aby se mi hodily k setupu.

V tom případě si kup Asus Orion a neřeš. Zavedení výrobci sluchátek a audio techniky herní design nějak neberou anebo za to chtějí o dost více peněz

Diky moc