» Poradna » Mobily

Sluchátka

Zdar,jaká jsou podle vás nejlepší sluchátka do 1500Kč na hry? Neni to moc, ale nepožaduju extrémě jemnou kvalitu zvuku. Hlavně abych slyšel jestli to střílí za mnou nebo předemnou . Kupuji je z důvodu, že mi po 6ti letech odcházejí (odlomilo se mi sluchátko - nic co by nevyřešila tavná pistole + odpadávání kluzké látky na vycpávkách) Creative SoudBlaster Tactic 3D Alpha. Líbí se mi:Genius GX Gaming CAVIMANUS HS-G700V (jsou moc těžké)Razer Electra Black (malý frekvenční rozsah)Tesoro Kuven DevilPozadavky:Prostorovy zvukVaha do 300g (max - cim mene tim lepe)Okolo uší - CircumaurálníNemuseji mit mikrofonMusi vydrzet alespon 3 roky (slusne zachazeni samozdrejmosti)Diky vsem

Odpovědi na otázku

Vážně nikdo nemáte odpověď?

Ahoj, lehce pres limit, ale na hry kvalitni overena sluchatka - SteelSeries Siberia V2

Diky za tip. Popremyslim. Nekdo dalsi?

ja používám klasický Senny a myslím si že to je mnohem lepší volba, než tyhle sluchátka s pseudo 7.1 zvukem...

A ty maji slusny prostorovy zvuk? Ja myslel, ze vyrabi jen audiofilsky sluchatka / k hifi. A pravdepodobne jsou mimo muj cenovy limit.

Prostorovej zvuk je otázka a) zdroje zvuku, jak to je "namixovaný" a za b) zvukovky... Já mám Senn HD215 a nestěžuju si... Třeba HD429 josu cennově na úrovni těch Siberií...

Pokud herní sluchátka, tak jedině Razer Kraken http://www.czc.cz/razer-kraken-cerna/123034... . Lepší asi v této cenové kategorii nenajdeš.

Ok. Diky.