» Poradna » Ostatní

Sluchátka s mikrofonem - sluchátka jdou, mikrofon ne

Ahoj , na sluchatkach od Genius vibration nemohu sprovoznit mikrofon. Sluchatka jdou bez problemu. V nastaveni jsem uz vyzkousela vse mozne.dekuji za infoPripojuji zarizeni k notebooku "Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."

Odpovědi na otázku

K apple?

Asus

A ak mas operacny system?ty si linuxacka?

na windoes je to tak, ze:Riesi sa ci je v systeme povoleny mikrofon - teda ci je v ovladacom panelei/zvukove zaridenia/mikrofon vobec zobrazeny a aka je tak sa spusti tam tlacitkom autodiagnostikaAk to vyssi nefunguje, tak sa riesia cez devoce manager drivery.PS: Moze byt ze si zakazala/mas zakazany zabudovany mikrofon a to vtedy nejde ani taky externy co mas.Alebo ked si ich prvy krat zasunula tak sa nenainstaloval ridne driver - po zasunuti treba par minut pockat.takez tak: Sluchtaka s mikrofonom na inom pocitaci idu? tad. atp.napisala si velmi malo informacii a ktovie ci si vobec googlovala tento problem v anglictine ....