» Poradna » Ostatní

Sluchatka po zasunuti do NB hraji, ale po nejake dobe prestanou

Zdravim,mam dotaz, ktery resi mnoho uzivatelu, ale ani jedno reseni mi nepomohlo. O co jde?Kdyz zapnu NB, zasunu sluchatka, tak hraji. Ale kdyz treba po hodine je znova zasunu, tak nehraji. Delaj to vsechny sluchatka. Jedina vec, co pomaha je restart. Ale nebudu kazdou chvilku jak blbec restartovat. Co jsem zkousel: Mam nainstalovane posledni zvukove ovladace. Veskery SW mam aktualni. Zdirka je cista i konektror, vsechno nastaveni zvuku je defaultni, Po zasunuti konektroru mi sice vyskoci hlaska, ze jsou pripojene, ale v nastaveni zvuku se nezmeni ikona z reproduktoru na sluchatka. Proces zasunuti, vysunuti muzu opakovat do nekonecna a krom informacni bubliny, ze jsem pripojil sluchatka se nic nezmeni. pri vysunuti zvuk z reproduktoru jde a po zasunuti nejde zadny zvuk ani do sluchatek ani do reproduktoru. Muj dlouhodoby poznatek je, ze se to vzdy pokakne, kdyz jsem na YT nebo jinych strankach, kde posloucham hudbu. pri poslouchani mp3 z disku se mi to asi nestalo, ale ruku za to nedam. Ani restart internetoveho prohlizece nepomaha. zakazani veskereho zarizeni pro prehravani a nasledne pooleni take ne. proste ja uz nevim. Jak jsem klidny, tak tohle mi zvedne tlak. Prosim Vas tedy o rady, zkusim cokoliv, ale posmevacky a blbce bych rad poprosil, aby zavreli chlebarnu a sli prudit o vlakno nize. Predem vsem diky. PS: pouzivam sluchatka Sony MDR-ZX660 a NB Eurocom Monster 4.0 (nemyslim si, ale ze by na tom nejak zalezelo, co mam za HW)

Odpovědi na otázku

A odkdypak to dělá??

defacto od zacatku, co mam novy NB. na starem to nedelalo

Myslim si, ze to ma spojitost s uspornym rezimem. Zrovna jsem poslouchal hudbu pres sluchatka a kdyz mi zhasla obrazovka, tak prestala hrad i hudba ve sluchatkach. Po opetovnem rozsviceni monitoru uz sluchatka nehrajou ani po vysunuti a zasunuti. Nejake rady?

To je poradna, kde nikdo neporadi :) Nicmene problem jsem vyresil. Sluchatka zmlkla, vzdy po probuzeni z rezimu spanku, takze jsem zakazal tento rezim a ejhle ono to funguje. U W8.1 se to nastavuje v:Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Možnosti napájení\Upravit nastavení schématuSnad to nekomu pomuze.