» Poradna » Ostatní

Sluchátka na poslech hudby

Zdravím opět všechny.Může někdo dle vlastní zkušenosti či recenzí které se k němu dostali doporučit sluchátka na poslech hudby.Spíš než na doma tak na ven... myslím tím procházka s hudbou v mém případě převážně po městě. Kdyby byli bezdrátové tak bych to uvítal ale podmínkou to úplně není. Jedná se mi nejvíc o kvalitu poslechu. Žádný žánr nepřevažuje jak živá muzika tak elektronická.Děkuji za případné doporučení... cena by měla být do 5500.

Odpovědi na otázku

Díky za tip ale do špuntů určitě nejdu... zapomněl jsem to uvézt... pardón ale každopádně díky

Nechápu proč. Kvalitativně rozhodně výš, než ty na uši ve stejné ceně. Daleko lépe drží a izolují okolní hluk. Na uši snad tohle :https://www.audigo.cz/Sluchatka/Kolem-usi/1MORE... ale potřebujou fakt pořádně rozehrát, víc jak jiná sluchátka.

Tyhle se mi určitě zamlouvají víc...po pěti letech mi pomalu odchází Sennheiser momentum a chci něco obdobného takovou vyšší střední třídu... děkuji za návrh

U poslechu při pohybu po městě je to celkem jedno. O nějaké kvalitě poslechu nemůže být řeč. A čím líp budou sluchátka blokovat okolní hluk, tím dřív tě něco přejede.

Tak po takové odpovědi vypukne peklo, jako v případě monitoru: https://www.zive.cz/poradna/sc-20/default.aspx !

O co Ti jde?

O sluchatkach to neni, pokud nebudes davat pozor tak te neco prejede stejne.Pohybuju se po meste se sluchatkama s ANC a bez problemu

Naprosto souhlasím, běžně střídám sluchátka jak s ANC, tak i bez a nevidím v tom problém. Člověk si pořád musí dávat pozor a to ať sluchátka má nebo ne. Když se pohybuješ po chodníku a dávat si pozor na přechodech, tak to je v pohodě.

na denní nošení venku se mi sluchátka za 5k zdají už trochu moc velkej luxus..Zrovna tak mám pochybnost o bezdrátovejch pokud ti jde o kvalitu.. přes BT to nebude nikdy jako po kabelu (za 5k kvalitní BT sluchátka koupíš, ale nebudou hrát líp než třeba kabelový Sony MDR-7506 za polovinu).A poslouchat to budeš z čeho ? Sluchátka za 5k jsou dost zbytečný pokud zvuk půjde z nějakýho mobilu..

Psal jsem že bezdrátové nejsou podmínkou a do 5500 nemusí být za 5500. Ale díky za postřehy.

Proc? Mam dvoje na denni noseni prevysujici tuto hodnotu, oboji bezdraty s aktivnim potlacenim hluku. Na venkovni poslech z mobilu uz bych nic jineho nechtel. Dratova sluchatka sice budou hrat o neco malo kvalitneji, ale prekazejici kabel je velice otravny.

https://www.czc.cz/audio-technica-ath-m50x/1... Mám je a zvuk je perfektní!

Poslední věc...již jsem vybral dvě sestavy pro své poslouchání.Můžete jednu z nich doporučit případně doplnit proč...jen doplním že opravdu vyloženě kritika jedné či druhé je zbytečná už jsem se pro koupi jedné nebo druhé rozhodl. Jedna je s možností bezdrát druhá ne...nevím jestli třeba tohle by měl být faktor. Cena obou po slevě bude cca stejná.https://www.electroworld.cz/sony-xb950bt+https://www.audigo.cz/Specialni-nabidky/Rozbale... nebohttps://www.mall.cz/studiova-sluchatka/audiot... +https://www.mall.cz/pametove-mp3-mp4-prehrava... Děkuji za případné postřehy

Naprosto nechápu, jaké máš vlastně priority a čím se řídíš. Máš nějaké zdůvodnění pro jednu či druhou "sestavu" ? FiIO proč ne, budiž. Lepší než drátem do oka. Ale proč proboha k němu Sony, které stojí za prd a ne třeba https://www.audigo.cz/Sluchatka/Bluetooth/Sennh... ???A tu druhou "sestavu" už vůbec nechápu. Vzhledem k tomu že ti nerozumím a že sluchátkový poslech je velmi individuální záležitost, mnohem víc jako poslech z repro, tak ti těžko můžu nějak poradit.

ok diky

Sluchátka je třeba fyzicky vyzkoušet, jak někomu sedí, zda jej neomezují v pohybu, zda netlačí moc na hlavu a podobně. Každý máme tu šišku jinou, plachťáky taky... Co jednomu báječně vyhovuje, druhý bude proklínat. Sluchátka nejsou pevný disk, je to subjektivní záležitost, která musí sedět , třeba jako boty.

chápu dík

Zbytečně řešíš přehrávače s podporou Hi-Res nevyužiješ ho. K těm sluchátkům ti bohatě stačí tvůj mobil.

Víš co je pravdou že tohle jsem řešil dlouho a je to možná tak ale můj mobil je opravdu tichý a nový zase právě kvůli hudbě kupovat nemusím to mi levněji vyjde ten přehrávač HI

Tak to jo Zajdi si přímo do Audiga Praha/Brno a nech si poradit. U nich máš jedinečnou možnost si ty sluchátka i s přehrávačem vyzkoušet případně si nechat poradit. Osobně jsem jel 100 km k nim do Brna abych si sluchátka zkusil. Stojí to za to.

Já to mám 200km ale každopádně s něma komunikuju aspoň skrze mail... sluchátka mi zatím padla všechna ...mám asi univerzální uši 😊...Koss, Sennheiser, Sony... poslouchám spíše elektronickou muziku ale mám rád i ostatní...no ještě to musím promyslet než pošlu cca 8000tisic do světa 😉

Právě proto je třeba ty sluchátka zkusit. Koupíš je přes e-shop a pak u té elektroniké hudby zjistíš že nemají tak zábavný zvuk jak sis představoval.

Jj svatá pravda...ale stejně nějaký Tvůj nástřel sluchátek jiných než jsem zmínil výše jako definitivu 🤭😂😂😔

Já jsem kupoval Bose QuietComfort 35 II. Zvuk ostatních sluchátek neznám není to v mých možnostech. Podle té zmiňované elektroniky se zaměř na podání basů. Měly by trochu víc 'dunět'.

Tak nic objednáno a když tak vrátím ale snad to bude v klidu...Přehrávač cowon pd 32GB golf/black + sluchátka 1More Triple driver over-ear goldTak uvidíme...Bluetooth techn. jsem nikdy nevyužíval a do teď mi nechyběla tak snad budu spokojen. Teď se těším tak snad budu spokojen. Měj se a jinak Tobě a všem opět díky za postřehy.

Vypadají parádně Ať slouží

Děkuji a měj se