» Poradna » Mobily

Sluchátka na poslech hudby

Čau lidi :), chtěl bych si pořídit nějaký kvalitní sluchátka na častý poslech hudby (klidně 4-5 hodin denně), max do nich chci dát 2000,-. Chtěl bych nějaký kvalitní je jedno snad i jaká značka, klidně můžou být z nějaký ExtremeBass edice, to je jedno :), jsem poměrně veliký milovník silných basů (taky hlavně kvalitních, nepotřebuji aby mi ta sluchátka skákala na hlavě ale chci o nich vědět :D - víte jak to myslím ne?). Byl bych rád za nějaký kvalitní návrh.

Odpovědi na otázku

dobrá jsou Koss Porta Pro, ale nepíšeš, zda chceš sluchátka uzavřená, nebo jen lehčí na uši, jako jsou třeba zmíněné Porty...