Sluchátka na hudbu do 500 Kč.

Zdravím.Poraďte mi prosím s výběrem sluchátek do 500 Kč:Koss UR/5 ( KTX/1 )..........175 kčGembird MHP 860.............205 kčGembird MHP 870 ............260 kčMaxxtro AP 830................270 kčMaxxtro AP 860...................245 kčMaxxtro AP 870..................335 kčGENIUS HS-04A..................280 kčGENIUS HS-04S...................255 kčGENIUS HS-04V ................445 kčGENIUS HS-02N ................140 kč- na velikosti nezáleží :)- mikrofon není nutný- kvalitní poslech hudby- zvukovka SB Live! 1024

Odpovědi na otázku

???

Na hudbu se vubec nehodi GENIUS HS-04A (s mikrofonem). Mam je na telefonovani a tento ucel plni, maji kvalitni kabely. Hudba ale v nich zni jako z duteho hrnce.

Doporučuji Thomson NZD 550 !!!

na velikosti záleží !!!!!

Tak za 500 to moc kvalitní sluchátka nebudou. Přidej tisícovku a kup už nějaké kvalitní a ten zvuk zase bude úplně o něčem jiném

Tak za nevim jestli za 500, ale za sluchatka za 300 nejsou k poslouchani, protoze totalne chybi basy a i kvalita zpracovani byva priserna (i od tak velkych znacek, jako je Koss apod.). Jedine reseni bych videl ve velkych domacich sluchatkach, tak kolem 600, ktere byvaji o trochu lepsi. Ale jinak bych si rozhodne priplatil, treba na Sennheiser PX 100 (daji se sehnat kolem 1150 s DPH), protoze rozdil v kvalite zvuku je obrovsky, a navic jsou prenosna. Ja sam mam Koss Porta Pro, pred 7 lety jsem do nich sice musel vrazit 2 tisice, ale loni, po 6 letech celkem brutalniho uzivani mi je diky dozivotni zaruce za 150 korun vymenili za uplne nove.

do 500 nekoupíš nic kvalitního, jedině značky jako KOSS, Beyer dynamic, AKG nebo SENNHEISER eh150 (835Kč) ti dají kvalitní zvuk.

"- kvalitní poslech hudby" ... Za petikilo to moc povznasejici zazitek nebude. Pridej litr/dva a mrkni na znacky Koss, popr. Senheiser...

vynechaj vsetky genius

Mam ty Koss KTX-1 a jsem s nimi spokojeny (FAKT NELITUJU) - na prvni pohled vypadaji strasne krehkce, ale uz vic jak rok je bez uhony pouzivam a zvuk je celkem dostacujici (vzhledek k castce). Zalezi na tom na co to potrebujes - ja to mam v praci k 'odruseni' okoli a tak mi HI super zvuk nechybi. Pravdou ale je, ze doma mam 'musle' KOSS (typ z hlavy fakt nevim) - cena necelych 1000,--CZK a je to uplne o necem jinem.

ddd